O mnie - Grażyna Aniszewska

zdjęcie o mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Grażyna Aniszewska jestem certyfikowaną hipnoterapeutką OMNI oraz w 2020 roku zostałam członkiem The National Guilt of Hipnotists (NGH), największej światowej organizacji zrzeszającej hipnoterapeutów i hipnotyzerów.

Ukończyłam wiele szkół, kursów i szkoleń z zakresu hipnozy, hipnoterapii, psychologii, pracy z emocjami i traumami. Wyuczone techniki postrzegam jako wspaniałe narzędzia do zmiany naszego postrzegania oraz własnych emocji i zachowań. Zawsze staram się aby wizyty w gabinecie nie były zbyt trudne, szczególnie jeżeli przychodzą do mnie dzieci, ale przede wszystkim kieruje się ich skutecznością i trwałością uzyskanych efektów.

Dlatego właśnie poszukuje z klientami źródła ich dolegliwości tak, aby po uzyskaniu zmian były one trwałe. Hipnoza i techniki do niej zbliżone, które dają możliwość uzyskania zmian w podświadomości stwarzają wspaniałe warunku do pracy nad samym sobą w zakresie rozwoju, zmian emocji, nawyków, automatyzmów, przekonań a nawet bólu. Wielokrotnie i z przyjemnością obserwuje jak pozwala to mnie samej i innym pozostawić za sobą pewne konflikty, traumy, nadmiarowe emocje, reakcje czy innego rodzaju „ciężary” tak żeby w swoim życiu czuć się lepiej. Właśnie taka jest moja główna motywacja w pracy, pomóc innym żyć lepiej i lżej.

Certyfikaty i szkolenia

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką i absolwentką największej i przez wielu uważanej za najlepszą na świecie szkołę hipnozy OMNI Hypnosis Training Center.

Jestem również absolwentką wielu szkoleń z zakresu hipnozy i pracy z podświadomością u  takich osób jak: Michał Cieślakowski, Maksym Komar, Maja Bednarczyk oraz rozwoju osobistego; Eric Worre, Fryderyk Karzełek i.in. Jako certyfikowana hipnoterapeutka w 2020 zostałam członkiem The National Guilt of Hipnotists (NGH), największej światowej organizacji zrzeszającej hipnoterapeutów i hipnotyzerów.

Prowadzę własny gabinet i poszerzam kompetencje na dalszych szkoleniach i studiach, głównie z zakresu hipnoterapii, psychologii, terapii uzależnień i pracy z emocjami.

Copyright ©2022. All rights reserved.