Przygotowanie do sesji hipnoterapeutycznej

Umówienie wizyty

Wizytę w gabinecie możesz umówić kontaktując się ze mną pod numerem
tel.: +48 693571960; lub mailowo e-mail: grazynaaniszewska@gmail.com . Standardowa sesja trwa 1 godzinę, polecam ustalić 2 sesje, ponieważ później może nie być takich terminów a to byłoby wskazane.

Dzięki temu nie będziemy robić między sesjami zbyt dużych przerw.

Gabinet - hipnoterapia Jaworzno

Gabinet znajduje się w centrum Jaworzna, blisko centrum handlowego Galena i trasy Kraków-Katowice. Mapę znajdziesz obok, po kliknięciu w mapę uzyskasz więcej szczegółów.

Adres: Transformacja Gabinet Hipnozy Grażyna Aniszewska
Plac św. Jana 2 lokal 7, 43-600 Jaworzno
tel.: +48 693 571 960
e-mail: grazynaaniszewska@gmail.com

Pod budynkiem jest oznaczone tabliczką miejsce parkingowe, możesz z niego skorzystać. Przed moim gabinetem jest niewielka poczekalnia, proszę tam poczekać na umówioną godzinę. Znajdziesz tam ankiety, które należy wypełnić jeszcze przed spotkaniem, zaoszczędzi Nam to czasu. Proszę nie pukać i nie wchodzić jeżeli drzwi są zamknięte, po skończonej sesji otwieram drzwi i proszę do środka kolejną osobę. Próba wcześniejszego wejścia mogłaby spowodować dyskomfort osobie, która jest w trakcie sesji terapeutycznej.

Przygotowanie do wizyty

W ramach przygotowania do sesji proszę o zapoznanie się z działem  Jak działa hipnoza. W czasie czytania proszę o przygotowanie sobie kawałka papieru, tak żeby można było zanotować pytania, to przyspieszy Naszą pracę. Jestem przekonana, że Nasze spotkania będą dla Ciebie ciekawe i przede wszystkim wniosą wartość do Twojego życia. Dotrzymam wszelkich starań i standardów abyś w wyniku Naszych spotkań podniósł(a) jakość swojego życia. Chciałabym abyś przyjechał(a) z przekonaniem, że hipnoza jest wspaniałym narzędziem, żeby dokonać zmiany. Kluczowe przy jej stosowaniu jest Twoje nastawienie, nie uda mi się przeprowadzić żadnej zmiany za Ciebie, jednak jestem przekonana, że z Twoim zaangażowaniem możemy bardzo dużo osiągnąć. Pozdrawiam serdecznie.

Odwoływanie wizyty

Odwołanie sesji możliwe jest na pełne 2 dni przed planowaną wizytą, wystarczy sms lub telefon. Później nie mam już możliwości aby wykorzystać termin z inną osobą. dlatego w razie odwołania sesji bez przestrzegania tego wyprzedzenia należy wpłacić 150zł na konto: 27 1140 2004 0000 3902 8159 4219 (Transformacja Gabinet Hipnozy Grażyna Aniszewska), tytułem "za sesję".

Copyright ©2022. All rights reserved.